Продукція > IGUS > JSM-1618-20
JSM-1618-20
JSM-1618-20 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 20mm; iglidur® J
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 18mm
Internal diameter: 16mm
Length: 20mm
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 18mm; Øint: 16mm; L: 20mm; iglidur® J, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 18mm, Internal diameter: 16mm, Length: 20mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide.