Продукція > IGUS > JSM-3237-25
JSM-3237-25
JSM-3237-25 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 37mm; Øint: 32mm; L: 25mm; iglidur® J
Operating temperature: -50...90°C
Material: iglidur® J
Mechanical elements features: lubricant-free
Type of bearing: sleeve bearing
Kind of Bearing: slide
Length: 25mm
Internal diameter: 32mm
Outside diameter: 37mm
Shore hardness: 74
Colour: yellow
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 37mm; Øint: 32mm; L: 25mm; iglidur® J, Operating temperature: -50...90°C, Material: iglidur® J, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Kind of Bearing: slide, Length: 25mm, Internal diameter: 32mm, Outside diameter: 37mm, Shore hardness: 74, Colour: yellow.