Продукція > IGUS > JSM-3539-20
JSM-3539-20
JSM-3539-20 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 20mm; iglidur® J
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 39mm
Internal diameter: 35mm
Length: 20mm
Operating temperature: -50...90°C
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 20mm; iglidur® J, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 39mm, Internal diameter: 35mm, Length: 20mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide.