Продукція > IGUS > JSM-3539-30
JSM-3539-30
JSM-3539-30 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 30mm; iglidur® J
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 39mm; Øint: 35mm; L: 30mm; iglidur® J.