Продукція > IGUS > JSM-8085-100
JSM-8085-100
JSM-8085-100 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 100mm; yellow
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 85mm
Internal diameter: 80mm
Length: 0.1m
Material: iglidur® J
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 85mm; Øint: 80mm; L: 100mm; yellow, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 85mm, Internal diameter: 80mm, Length: 0.1m, Material: iglidur® J, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Colour: yellow, Kind of Bearing: slide, Shore hardness: 74.