Продукція > IGUS > JSM-8086-60
JSM-8086-60
JSM-8086-60 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 86mm; Øint: 80mm; L: 60mm; iglidur® J
Colour: yellow
Operating temperature: -50...90°C
Length: 60mm
Internal diameter: 80mm
Outside diameter: 86mm
Shore hardness: 74
Material: iglidur® J
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 86mm; Øint: 80mm; L: 60mm; iglidur® J, Kind of Bearing: slide, Mechanical elements features: lubricant-free, Type of bearing: sleeve bearing, Colour: yellow, Operating temperature: -50...90°C, Length: 60mm, Internal diameter: 80mm, Outside diameter: 86mm, Shore hardness: 74, Material: iglidur® J.