Продукція > IGUS > JSM-8590-100
JSM-8590-100
JSM-8590-100 IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 90mm; Øint: 85mm; L: 100mm; yellow
Type of bearing: sleeve bearing
Outside diameter: 90mm
Internal diameter: 85mm
Length: 0.1m
Material: iglidur® J
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: sleeve bearing; Øout: 90mm; Øint: 85mm; L: 100mm; yellow, Type of bearing: sleeve bearing, Outside diameter: 90mm, Internal diameter: 85mm, Length: 0.1m, Material: iglidur® J, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Colour: yellow.