JTH6M25BE
JTH6M25BE Klein Tools, Inc.
Виробник: Klein Tools, Inc.
Description: HEX KEY T-HANDLE 2.5MM 6.00"
Packaging: Bulk
Features: Ball End, Soft Grip
Tool Type: T-Handle
Size: 2.5mm
Length - Overall: 6.00" (152.4mm)
Tip Type: Hex
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HEX KEY T-HANDLE 2.5MM 6.00", Packaging: Bulk, Features: Ball End, Soft Grip, Tool Type: T-Handle, Size: 2.5mm, Length - Overall: 6.00" (152.4mm), Tip Type: Hex, Part Status: Active.