Продукція > IGUS > JTM-1224-015
JTM-1224-015
JTM-1224-015 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; Øout: 24mm; Øint: 12mm; iglidur® J; yellow
Type of bearing: thrust washer
Outside diameter: 24mm
Internal diameter: 12mm
Material: iglidur® J
Colour: yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Thickness: 1.5mm
Panel cutout diameter: 1.5mm
на замовлення 31 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; Øout: 24mm; Øint: 12mm; iglidur® J; yellow, Type of bearing: thrust washer, Outside diameter: 24mm, Internal diameter: 12mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Thickness: 1.5mm, Panel cutout diameter: 1.5mm.