Продукція > IGUS > JTM-2036-015
JTM-2036-015
JTM-2036-015 IGUS
iglidur-J-EN.pdf EN-Mount_info.pdf
Виробник: IGUS
Category: Plain Bearings
Description: Bearing: thrust washer; Øout: 36mm; Øint: 20mm; iglidur® J; yellow
Type of bearing: thrust washer
Outside diameter: 36mm
Internal diameter: 20mm
Material: iglidur® J
Colour: yellow
Mechanical elements features: lubricant-free
Operating temperature: -50...90°C
Shore hardness: 74
Kind of Bearing: slide
Thickness: 1.5mm
Panel cutout diameter: 3mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plain Bearings, Description: Bearing: thrust washer; Øout: 36mm; Øint: 20mm; iglidur® J; yellow, Type of bearing: thrust washer, Outside diameter: 36mm, Internal diameter: 20mm, Material: iglidur® J, Colour: yellow, Mechanical elements features: lubricant-free, Operating temperature: -50...90°C, Shore hardness: 74, Kind of Bearing: slide, Thickness: 1.5mm, Panel cutout diameter: 3mm.