Продукція > JANTEK > JTP-1005-102
JTP-1005-102 JANTEK
JTP-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1000uH; 0.22A; R: 2.75Ω; Features: high power
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1mH
Operating current: 0.22A
Resistance: 2.75Ω
Case - mm: 1005
Inductor application: DC/DC converters
Inductor features: high power
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1000uH; 0.22A; R: 2.75Ω; Features: high power, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1mH, Operating current: 0.22A, Resistance: 2.75Ω, Case - mm: 1005, Inductor application: DC/DC converters, Inductor features: high power.