Продукція > JOYIN CO.LTD. > JVR05N431K65PRY
JVR05N431K65PRY Joyin Co.Ltd.
Виробник: Joyin Co.Ltd.
Varistor voltage: 430V; operating voltage: 275VAC; 350VDC; power: 0,1W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 16.5J JVR05N431K65PRY JOYIN Varistor WA 05N0430k JOY
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 300 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistor voltage: 430V; operating voltage: 275VAC; 350VDC; power: 0,1W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 16.5J JVR05N431K65PRY JOYIN Varistor WA 05N0430k JOY, кількість в упаковці: 100 шт.