Продукція > JOYIN CO.LTD. > JVR07N471K65YRW
JVR07N471K65YRW Joyin Co.Ltd.
Виробник: Joyin Co.Ltd.
Varistor voltage: 470V; operating voltage: 300VAC; 385VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 35J JVR07N471K65YRW JOYIN Varistor WA 07N0470k JOY
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 900 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistor voltage: 470V; operating voltage: 300VAC; 385VDC; power: 0.25W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 35J JVR07N471K65YRW JOYIN Varistor WA 07N0470k JOY, кількість в упаковці: 100 шт.