Продукція > JOYIN CO.LTD. > JVR10N391K87YRW
JVR10N391K87YRW
JVR10N391K87YRW Joyin Co.Ltd.
WA_10N0390k_JOY_JOYIN_0001.pdf
Виробник: Joyin Co.Ltd.
Varistor voltage: 390V; operating voltage: 250VAC; 320VDC; power: 0.40W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 60J JVR10N391K87YRW JOYIN Varistor WA 10N0390k JOY
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistor voltage: 390V; operating voltage: 250VAC; 320VDC; power: 0.40W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 60J JVR10N391K87YRW JOYIN Varistor WA 10N0390k JOY, кількість в упаковці: 100 шт.