Продукція > JOYIN > JVR14N112K87PU5
JVR14N112K87PU5 JOYIN
JVR-N-series.pdf
Виробник: JOYIN
Category: THT varistors
Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 680VAC; 895VDC; 1.1kV; 4.5kA; Ø14mm; 248J
Type of varistor: zinc-oxide
Mounting: THT
Max. operating voltage: 680V AC; 895V DC
Varistor voltage: 1.1kV
Varistor max current 8/20µs: 4.5kA
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø14mm
Diameter: 14mm
Height: 14mm
Energy E10/1000µs: 248J
Manufacturer series: STANDARD
Tolerance: ±10%
Power: 0.6W