Продукція > JOYIN > JVR14N281X87PU5
JVR14N281X87PU5 JOYIN
JVR-N-series.pdf
Виробник: JOYIN
Category: THT varistors
Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 280V; Ø14mm; Ø: 14mm; H: 14mm; STANDARD
Type of varistor: zinc-oxide
Mounting: THT
Varistor voltage: 280V
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø14mm
Diameter: 14mm
Height: 14mm
Manufacturer series: STANDARD
Kind of package: bag
Leads: straight
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT varistors, Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 280V; Ø14mm; Ø: 14mm; H: 14mm; STANDARD, Type of varistor: zinc-oxide, Mounting: THT, Varistor voltage: 280V, Terminal pitch: 7.5mm, Body dimensions: Ø14mm, Diameter: 14mm, Height: 14mm, Manufacturer series: STANDARD, Kind of package: bag, Leads: straight.