Продукція > JOYIN CO.LTD. > JVR14N431K87YRW
JVR14N431K87YRW Joyin Co.Ltd.
Виробник: Joyin Co.Ltd.
Varistor voltage: 430V; operating voltage: 275VAC; 350VDC; power: 0.6W; tolerance: 10%; maximum energy: 10/1000us - 132J JVR14N431K87 Joyin Varistor WA 14N0430k JOY
кількість в упаковці: 250 шт
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistor voltage: 430V; operating voltage: 275VAC; 350VDC; power: 0.6W; tolerance: 10%; maximum energy: 10/1000us - 132J JVR14N431K87 Joyin Varistor WA 14N0430k JOY, кількість в упаковці: 250 шт.