Продукція > JOYIN > JVR14N471K87PU5
JVR14N471K87PU5
JVR14N471K87PU5 JOYIN
JVR-N-series.pdf
Виробник: JOYIN
Category: THT varistors
Description: Varistor: zinc-oxide; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 4.5kA; Ø14mm; 140J
Type of varistor: zinc-oxide
Mounting: THT
Max. operating voltage: 300V AC; 385V DC
Varistor voltage: 470V
Varistor max current 8/20µs: 4.5kA
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø14mm
Diameter: 14mm
Height: 14mm
Energy E10/1000µs: 140J
Manufacturer series: JVR
Tolerance: ±10%
Power: 0.6W