Продукція > JVT > JVT2501HN0-02
JVT2501HN0-02
JVT2501HN0-02
info-z%20k2501f-04p.pdf
Виробник: JVT
plug; female; 2pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: PA66 UL94V-0; mates with Z K2502 JVT2501HN0-02 JVT Cable connector Z K2501F-02p
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 7048 шт:
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис JVT2501HN0-02 JVT
plug; female; 2pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: PA66 UL94V-0; mates with Z K2502 JVT2501HN0-02 JVT Cable connector Z K2501F-02p, кількість в упаковці: 1000 шт.