Продукція > JVT > JVT2501HN0-03
JVT2501HN0-03
JVT2501HN0-03
info-z%20k2501f-04p.pdf
Виробник: JVT
plug; female; 3pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: PA66 UL94V-0; mates with Z K2502 JVT2501HN0-03 JVT Cable connector Z K2501F-03p
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5698 шт:
Написати відгук
Технічний опис JVT2501HN0-03 JVT
plug; female; 3pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: PA66 UL94V-0; mates with Z K2502 JVT2501HN0-03 JVT Cable connector Z K2501F-03p, кількість в упаковці: 1000 шт.