Продукція > JVT > JVT2501HN0-04
JVT2501HN0-04
Виробник: JVT
plug; female; 4pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: PA66 UL94V-0; mates with Z K2502 JVT2501HN0-04 JVT Cable connector Z K2501F-04p
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 5918 шт:
Написати відгук
Технічний опис JVT2501HN0-04 JVT
plug; female; 4pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: PA66 UL94V-0; mates with Z K2502 JVT2501HN0-04 JVT Cable connector Z K2501F-04p, кількість в упаковці: 1000 шт.