Продукція > JVT > JVT2502WLP-03SNR-S
JVT2502WLP-03SNR-S
JVT2502WLP-03SNR-S
Z_K2502Ms-03k_0001.pdf
Виробник: JVT
socket; male; 3pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; operating temp: -25°C~+85°C; material: LCP: UL 94V-0; mates with Z K2501 JVT2502WLP-03SNR-S JVT Cable connector Z K2502Ms-03k
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 698 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис JVT2502WLP-03SNR-S JVT
socket; male; 3pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; operating temp: -25°C~+85°C; material: LCP: UL 94V-0; mates with Z K2501 JVT2502WLP-03SNR-S JVT Cable connector Z K2502Ms-03k, кількість в упаковці: 100 шт.