Продукція > JVT > JVT2502WN0-05SN-D
JVT2502WN0-05SN-D
Виробник: JVT
socket; male; 5pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: Nylon 66; UL 94V-0; mates with Z K2501, eqiv. WG05S-CT JVT2502WN0-05SN-D JVT Cable connector Z K2502M-05p
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 1998 шт:
Написати відгук
Технічний опис JVT2502WN0-05SN-D JVT
socket; male; 5pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: Nylon 66; UL 94V-0; mates with Z K2501, eqiv. WG05S-CT JVT2502WN0-05SN-D JVT Cable connector Z K2502M-05p, кількість в упаковці: 1000 шт.