Продукція > JVT > JVT6504HNO-10
JVT6504HNO-10
Виробник: JVT
plug; male; 10pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; wire range: 22-28 AWG; operating temp: -25°C~+85°C; material: PA66 UL94V-0; mates with KSF JVT6504HNO-10 JVT Cable connector Z KSM10-JVT
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 999 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис JVT6504HNO-10 JVT
plug; male; 10pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; wire range: 22-28 AWG; operating temp: -25°C~+85°C; material: PA66 UL94V-0; mates with KSF JVT6504HNO-10 JVT Cable connector Z KSM10-JVT, кількість в упаковці: 1000 шт.