Продукція > PANASONIC > JW2SN-B-DC12V.
JW2SN-B-DC12V.
JW2SN-B-DC12V. PANASONIC
707335.pdf
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - JW2SN-B-DC12V. - POWER RELAY, 12VDC, 5A, DPDT, PCB
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver Nickel
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 270ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Through Hole
Produktpalette: JW Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 277VAC
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - JW2SN-B-DC12V. - POWER RELAY, 12VDC, 5A, DPDT, PCB, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Solder, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Non Latching, Kontaktmaterial: Silver Nickel, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 270ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30VDC, Relaismontage: Through Hole, Produktpalette: JW Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: DPDT, Kontaktspannung V AC: 277VAC, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).