Продукція > JANTEK > JWI0603C-20NJ
JWI0603C-20NJ
JWI0603C-20NJ JANTEK
JWI-series.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Coils
Description: Coil; SMD; 0603; 20nH; 700mA; 0.22Ω; ±5%
Type of inductor: coil
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Inductance: 20nH
Operating current: 0.7A
Resistance: 0.22Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 3GHz
Q factor: 38
Test frequency: 250MHz
на замовлення 2970 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Coils, Description: Coil; SMD; 0603; 20nH; 700mA; 0.22Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Inductance: 20nH, Operating current: 0.7A, Resistance: 0.22Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 3GHz, Q factor: 38, Test frequency: 250MHz.