Продукція > JANTEK > JWI0805C-3N3S
JWI0805C-3N3S
JWI0805C-3N3S JANTEK
Category: Coils
Description: Coil; SMD; 0805; 3.3nH; 800mA; 0.08Ω
Mounting: SMD
Inductance: 3.3nH
Resistance: 80mΩ
Operating current: 0.8A
Q factor: 60
Test frequency: 250MHz
Case - inch: 0805
Resonant frequency: 6GHz
Tolerance: 0,3nH
Case - mm: 2012
Type of inductor: coil
на замовлення 1960 шт:
Написати відгук
Category: Coils, Description: Coil; SMD; 0805; 3.3nH; 800mA; 0.08Ω, Mounting: SMD, Inductance: 3.3nH, Resistance: 80mΩ, Operating current: 0.8A, Q factor: 60, Test frequency: 250MHz, Case - inch: 0805, Resonant frequency: 6GHz, Tolerance: 0,3nH, Case - mm: 2012, Type of inductor: coil.