Продукція > JANTEK > JWI1008C-33NJ
JWI1008C-33NJ
JWI1008C-33NJ JANTEK
Category: Coils
Description: Coil; SMD; 1008; 33nH; 1000mA; 0.1Ω; ±5%
Type of inductor: coil
Mounting: SMD
Case - inch: 1008
Inductance: 33nH
Operating current: 1A
Resistance: 0.1Ω
Tolerance: ±5%
Resonant frequency: 1.7GHz
Q factor: 60
Test frequency: 100MHz
Case - mm: 2520
на замовлення 1860 шт:
Написати відгук
Category: Coils, Description: Coil; SMD; 1008; 33nH; 1000mA; 0.1Ω; ±5%, Type of inductor: coil, Mounting: SMD, Case - inch: 1008, Inductance: 33nH, Operating current: 1A, Resistance: 0.1Ω, Tolerance: ±5%, Resonant frequency: 1.7GHz, Q factor: 60, Test frequency: 100MHz, Case - mm: 2520.