Продукція > JANTEK > JWI322522-150K
JWI322522-150K
JWI322522-150K JANTEK
JWI453232-SERIES.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 15uH; 130mA; R: 2.8Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 1210
Case - mm: 3225
Inductance: 15µH
Operating current: 0.13A
Resistance: 2.8Ω
Resonant frequency: 28MHz
Q factor: 30
Test frequency: 2.52MHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 15uH; 130mA; R: 2.8Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 15µH, Operating current: 0.13A, Resistance: 2.8Ω, Resonant frequency: 28MHz, Q factor: 30, Test frequency: 2.52MHz.