Продукція > JANTEK > JWI322522-1R2K
JWI322522-1R2K
JWI322522-1R2K JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 1.2uH; 390mA; R: 0.75Ω
Case - mm: 3225
Inductance: 1.2µH
Operating current: 0.39A
Resistance: 0.75Ω
Resonant frequency: 100MHz
Q factor: 30
Test frequency: 7.96MHz
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 1.2uH; 390mA; R: 0.75Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 1.2µH, Operating current: 0.39A, Resistance: 0.75Ω, Resonant frequency: 100MHz, Q factor: 30, Test frequency: 7.96MHz.