Продукція > JANTEK > JWI322522-2R7K
JWI322522-2R7K
JWI322522-2R7K JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 2.7uH; 290mA; R: 1.1Ω
Case - mm: 3225
Inductance: 2.7µH
Operating current: 0.29A
Resistance: 1.1Ω
Resonant frequency: 70MHz
Q factor: 30
Test frequency: 7.96MHz
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1210; 2.7uH; 290mA; R: 1.1Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 1210, Case - mm: 3225, Inductance: 2.7µH, Operating current: 0.29A, Resistance: 1.1Ω, Resonant frequency: 70MHz, Q factor: 30, Test frequency: 7.96MHz.