Продукція > JANTEK > JWI453232-102K
JWI453232-102K
JWI453232-102K JANTEK
JWI453232-SERIES.pdf
Виробник: JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 1000uH; 30mA; R: 40Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1mH
Operating current: 30mA
Resistance: 40Ω
Resonant frequency: 2.5MHz
Q factor: 20
Test frequency: 0.252MHz
Case - mm: 4532
Case - inch: 1812
Inductor features: high moisture resistance
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 1000uH; 30mA; R: 40Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1mH, Operating current: 30mA, Resistance: 40Ω, Resonant frequency: 2.5MHz, Q factor: 20, Test frequency: 0.252MHz, Case - mm: 4532, Case - inch: 1812, Inductor features: high moisture resistance.