Продукція > JANTEK > JWI453232-151K
JWI453232-151K
JWI453232-151K JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 150uH; 105mA; R: 9Ω
Mounting: SMD
Inductance: 0.15mH
Operating current: 0.105A
Resistance:
Q factor: 40
Test frequency: 0.796MHz
Resonant frequency: 5MHz
Case - inch: 1812
Case - mm: 4532
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 150uH; 105mA; R: 9Ω, Type of inductor: wire, Inductor features: high moisture resistance, Mounting: SMD, Inductance: 0.15mH, Operating current: 0.105A, Resistance: 9Ω, Q factor: 40, Test frequency: 0.796MHz, Resonant frequency: 5MHz, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532.