Продукція > JANTEK > JWI453232-331K
JWI453232-331K
JWI453232-331K JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 330uH; 85mA; R: 14Ω
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 0.33mH
Operating current: 85mA
Resonant frequency: 3.5MHz
Q factor: 40
Resistance: 14Ω
Test frequency: 0.796MHz
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 330uH; 85mA; R: 14Ω, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 0.33mH, Operating current: 85mA, Resonant frequency: 3.5MHz, Q factor: 40, Resistance: 14Ω, Test frequency: 0.796MHz, Case - inch: 1812, Case - mm: 4532, Inductor features: high moisture resistance.