Продукція > JANTEK > JWI453232-R47K
JWI453232-R47K
JWI453232-R47K JANTEK
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 0.47uH; 545mA; R: 0.3Ω
Resistance: 0.3Ω
Inductance: 0.47µH
Operating current: 545mA
Q factor: 40
Test frequency: 25.2MHz
Case - inch: 1812
Resonant frequency: 145MHz
Mounting: SMD
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1812; 0.47uH; 545mA; R: 0.3Ω, Resistance: 0.3Ω, Inductance: 0.47µH, Operating current: 545mA, Q factor: 40, Test frequency: 25.2MHz, Case - inch: 1812, Resonant frequency: 145MHz, Case - mm: 4532, Type of inductor: wire, Inductor features: high moisture resistance, Mounting: SMD.