JWS480P-24
JWS480P-24 TDK-Lambda
JWS_REV2019.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC CONVERTER 24V 480W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 7.90" L x 6.29" W x 3.62" H (200.6mm x 159.8mm x 92.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 20 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 480W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 480W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 7.90" L x 6.29" W x 3.62" H (200.6mm x 159.8mm x 92.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 50°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 20 A.
Інші пропозиції JWS480P-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JWS480P-24 Виробник : LAMBDA JWS_REV2019.pdf AC/DC,OUT:24VDC/480W
на замовлення 113 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
JWS480P24 JWS480P24 Виробник : TDK-Lambda tdk-lambda_jws508-1207449.pdf Switching Power Supplies 24V 20A