JWS60015
JWS60015 TDK-Lambda Americas Inc.
jws.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 7.90" L x 6.29" W x 3.62" H (200.6mm x 159.8mm x 92.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 81%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 43 A.
Інші пропозиції JWS60015
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JWS600-15 Виробник : LAMBDA JWS_Series.pdf AC/DC,OUT:15VDC/600W
на замовлення 100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
JWS600-15 JWS600-15 Виробник : TDK-Lambda JWS_Series.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 600W
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 7.90" L x 6.29" W x 3.62" H (200.6mm x 159.8mm x 92.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 81%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 43 A
товару немає в наявності
JWS60015 JWS60015 Виробник : TDK-Lambda tdk-lambda_jws508-1207449.pdf Switching Power Supplies 15V 43A