JX63258-24 LOW PIM RF
cable-assemblies
Виробник: LOW PIM RF
Description: CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 24"
Packaging: Box
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: N-Type to N-Type
Cable Type: RG-142B
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 24", Packaging: Box, Length: 24.00" (609.60mm), Style: N-Type to N-Type, Cable Type: RG-142B, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Part Status: Active, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms.