Продукція > JB CAPACITORS > JYAA2101KCB065000B
JYAA2101KCB065000B
JYAA2101KCB065000B Jb Capacitors
JYA-Y1-Y2.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y2; 100pF; 300VAC; Y5P; ±10%; 7.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1nF
Operating voltage: 300V AC
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 7.5mm
Kind of capacitor: Y2
на замовлення 2620 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y2; 100pF; 300VAC; Y5P; ±10%; 7.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.1nF, Operating voltage: 300V AC, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 7.5mm, Kind of capacitor: Y2.