Продукція > JB CAPACITORS > JYAA2103MDF135000B
JYAA2103MDF135000B
JYAA2103MDF135000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y2; 10nF; 300VAC; Y5V; ±20%; 10mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: Y2
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 300V AC
Dielectric: Y5V
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 10mm
на замовлення 7110 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y2; 10nF; 300VAC; Y5V; ±20%; 10mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: Y2, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 300V AC, Dielectric: Y5V, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 10mm.