Продукція > JB CAPACITORS > JYAA2222MCF075000B
JYAA2222MCF075000B
JYAA2222MCF075000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y2; 2.2nF; 300VAC; Y5V; ±20%; 7.5mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: Y2
Capacitance: 2.2nF
Operating voltage: 300V AC
Dielectric: Y5V
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 7.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y2; 2.2nF; 300VAC; Y5V; ±20%; 7.5mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: Y2, Capacitance: 2.2nF, Operating voltage: 300V AC, Dielectric: Y5V, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 7.5mm.