Продукція > JB CAPACITORS > JYAA2332MCF085000B
JYAA2332MCF085000B
JYAA2332MCF085000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y2; 3.3nF; 300VAC; Y5V; ±20%; 7.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 3.3nF
Operating voltage: 300V AC
Dielectric: Y5V
Tolerance: ±20%
Kind of capacitor: Y2
Terminal pitch: 7.5mm
на замовлення 8940 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y2; 3.3nF; 300VAC; Y5V; ±20%; 7.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 3.3nF, Operating voltage: 300V AC, Dielectric: Y5V, Tolerance: ±20%, Kind of capacitor: Y2, Terminal pitch: 7.5mm.