Продукція > JB CAPACITORS > JYAA2471KCB065000B
JYAA2471KCB065000B
JYAA2471KCB065000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y2; 470pF; 300VAC; Y5P; ±10%; 7.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.47nF
Operating voltage: 300V AC
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Kind of capacitor: Y2
Terminal pitch: 7.5mm
на замовлення 4260 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y2; 470pF; 300VAC; Y5P; ±10%; 7.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.47nF, Operating voltage: 300V AC, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Kind of capacitor: Y2, Terminal pitch: 7.5mm.