Продукція > JB CAPACITORS > JYAA4102MDF065000B
JYAA4102MDF065000B
JYAA4102MDF065000B Jb Capacitors
JYA-Y1-Y2.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y1; 1nF; 400VAC; Y5V; ±20%; 10mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: Y1
Dielectric: Y5V
Tolerance: ±20%
Capacitance: 1nF
Terminal pitch: 10mm
Operating voltage: 400V AC
на замовлення 6610 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y1; 1nF; 400VAC; Y5V; ±20%; 10mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: Y1, Dielectric: Y5V, Tolerance: ±20%, Capacitance: 1nF, Terminal pitch: 10mm, Operating voltage: 400V AC.