Продукція > JB CAPACITORS > JYAA4221KDB065000B
JYAA4221KDB065000B
JYAA4221KDB065000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y1; 220pF; 400VAC; Y5P; ±10%; 10mm
Kind of capacitor: Y1
Dielectric: Y5P
Capacitance: 220pF
Terminal pitch: 10mm
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 400V AC
Type of capacitor: ceramic
на замовлення 10340 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y1; 220pF; 400VAC; Y5P; ±10%; 10mm, Kind of capacitor: Y1, Dielectric: Y5P, Capacitance: 220pF, Terminal pitch: 10mm, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 400V AC, Type of capacitor: ceramic.