Продукція > JB CAPACITORS > JYAA4331KDB075000B
JYAA4331KDB075000B
JYAA4331KDB075000B Jb Capacitors
JYA-Y1-Y2.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y1; 330pF; 400VAC; Y5P; ±10%; 10mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.33nF
Operating voltage: 400V AC
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 10mm
Kind of capacitor: Y1
на замовлення 2940 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y1; 330pF; 400VAC; Y5P; ±10%; 10mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.33nF, Operating voltage: 400V AC, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 10mm, Kind of capacitor: Y1.