Продукція > JB CAPACITORS > JYAA4332MDF105000B
JYAA4332MDF105000B
JYAA4332MDF105000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y1; 3.3nF; 400VAC; Y5V; ±20%; 10mm
Kind of capacitor: Y1
Dielectric: Y5V
Tolerance: ±20%
Capacitance: 3.3nF
Terminal pitch: 10mm
Operating voltage: 400V AC
Type of capacitor: ceramic
на замовлення 2030 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y1; 3.3nF; 400VAC; Y5V; ±20%; 10mm, Kind of capacitor: Y1, Dielectric: Y5V, Tolerance: ±20%, Capacitance: 3.3nF, Terminal pitch: 10mm, Operating voltage: 400V AC, Type of capacitor: ceramic.