Продукція > JB CAPACITORS > JYAA4471KDB085000B
JYAA4471KDB085000B
JYAA4471KDB085000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y1; 470pF; 400VAC; Y5P; ±10%; 10mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.47nF
Operating voltage: 400V AC
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Kind of capacitor: Y1
Terminal pitch: 10mm
на замовлення 3667 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y1; 470pF; 400VAC; Y5P; ±10%; 10mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.47nF, Operating voltage: 400V AC, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Kind of capacitor: Y1, Terminal pitch: 10mm.