Продукція > JB CAPACITORS > JYC3D100KBJ065000B
JYC3D100KBJ065000B
JYC3D100KBJ065000B Jb Capacitors
JYC.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 10pF; 2kVDC; UJ; ±10%; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 10pF
Operating voltage: 2kV DC
Dielectric: UJ
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 4570 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 10pF; 2kVDC; UJ; ±10%; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 10pF, Operating voltage: 2kV DC, Dielectric: UJ, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 5mm.