Продукція > JB CAPACITORS > JYC3D472MBF085000B
JYC3D472MBF085000B
JYC3D472MBF085000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 4.7nF; 2kVDC; Y5V; ±20%; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 4.7nF
Operating voltage: 2kV DC
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Dielectric: Y5V
на замовлення 10080 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 4.7nF; 2kVDC; Y5V; ±20%; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 4.7nF, Operating voltage: 2kV DC, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Dielectric: Y5V.